All Sale Items

Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Search Results

  • Lactose Free
    Remove Lactose Free
Sort by
  • On Sale! Limit 4
    Nestlé Coffee Mate Hazelnut Coffee Creamer, 32 fl oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $3.49
    $0.11/fl oz
    was $4.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Fairlife Core Power Strawberry Banana 26g High Protein Milk Shake, 14 fl oz
    High Protein
    Gluten Free
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $4.20
    was $4.40
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • price-lock favorites
    Galbani Lactose Free String Cheese, 12 oz
    price-lock favorites
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.25/oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Yancey's Fancy Grand Reserve Bergenost Havarti Cheese, 7.6 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $7.99
    $1.05/oz
    was $8.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Cabot Creamery Pepper Jack Cheese Snack Sticks, 0.75 oz, 10 count
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.50
    $0.47/oz
    was $8.19
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Fairlife Core Power 42g Strawberry High Protein Milk Shake, 14 fl oz
    High Protein
    Gluten Free
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $5.21
    $0.37/fl oz
    was $5.70
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Nestlé Coffee Mate Sugar Free French Vanilla Coffee Creamer, 32 fl oz
    Gluten Free
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.49
    $0.11/fl oz
    was $4.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Nestlé Coffee Mate Vanilla Bean Non-Dairy Creamer, 32 fl oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $3.49
    $0.11/fl oz
    was $4.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Fairlife Core Power Vanilla 26g High Protein Milk Shake, 14 fl oz
    High Protein
    Gluten Free
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $4.20
    was $4.40
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Cabot Creamery Vermont Seriously Sharp Cheddar Cheese Snack Sticks, 0.75, 10 count
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.50
    $0.47/oz
    was $8.19
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Philadelphia Original Lactose Free Cream Cheese, 8 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.99
    $0.37/oz
    was $3.29
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Galbani Lactose Free Whole Milk Ricotta Cheese, 15 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.99
    $0.20/oz
    was $6.89
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Chobani Zero Sugar Vanilla Flavored Greek Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $1.33
    $0.25/oz
    was $1.89
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Violife Just Like American Sandwich Slices Cheese Alternative, 10 count, 7.05 oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.57/oz
    was $5.12
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • price-lock favorites
    Bowl & Basket Specialty Cold Brew Unsweetened Black Coffee, 48 fl oz
    price-lock favorites
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $4.99
    $0.10/fl oz
    was $7.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Barilla Protein+ Rotini Grain & Legume Pasta, 14.5 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.99
    $0.21/oz
    was $3.59
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Barilla Protein+ Spaghetti Grain & Legume Pasta, 14.5  oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.99
    $0.21/oz
    was $3.59
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Borden American Lactose Free Singles Cheese, 2/3 oz, 12 count
    Gluten Free
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.37/oz
    was $3.89
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • price-lock favorites
    Cabot Creamery Pepper Jack Premium Natural Cheese, 26 count, 7 oz
    price-lock favorites
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $2.99
    $0.43/oz
    was $5.29
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • 4 for $5.00
    Bauducco Strawberry Wafer, 5.0 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan

    Open Product Description
    $1.25
    $0.25/oz
    was $1.59
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Chobani Zero Sugar Blueberry Flavored Nonfat Greek Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $1.33
    $0.25/oz
    was $1.89
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Chobani Zero Sugar Milk & Cookies Flavored Nonfat Greek Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $1.33
    $0.25/oz
    was $1.89
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Chobani Zero Sugar Mixed Berry Flavored Nonfat Greek Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $1.33
    $0.25/oz
    was $1.89
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Chobani Zero Sugar Toasted Coconut Vanilla Flavored Nonfat Greek Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Plant Based

    Open Product Description
    $1.33
    $0.25/oz
    was $1.89
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Fage BestSelf Lactose Free Reduced Fat (2% Milkfat) with Honey Greek Strained Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $1.25
    $0.24/oz
    was $2.29
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Yancey's Fancy Smoked Gouda New York Cheese with Bacon, 7.6 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Lactose Free

    Open Product Description
    $7.99
    $1.05/oz
    was $8.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Yancey's Fancy Buffalo Wing Hot Sauce New York Cheddar Cheese, 7.6 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $7.99
    $1.05/oz
    was $8.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Yancey's Fancy Maple & Bacon New York Cheddar Cheese, 7.6 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Lactose Free

    Open Product Description
    $7.99
    $1.05/oz
    was $8.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Yancey's Fancy Smoked Gouda New York State Cheese, 7.6 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $7.99
    $1.05/oz
    was $8.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Yancey's Fancy Roasted Garlic New York Cheddar Cheese, 7.6 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $7.99
    $1.05/oz
    was $8.99
    Offer Valid Week of Sep 25th