All Sale Items

Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Search Results

  • No Artificial Ingredients
    Remove No Artificial Ingredients
Sort by
  • On Sale! Limit 4
    Tropicana No Pulp Pure Premium 100% Orange Juice, 46 fl oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.49
    $0.05/fl oz
    was $3.79
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Bowl & Basket Sweet Cream Salted Butter, 4 count, 16 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.50
    $2.50/lb
    was $3.00
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Thomas' Nooks & Crannies The Original English Muffins, 6 count, 12 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $1.79
    $0.14/oz
    was $2.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • price-lock favorites
    StarKist Solid White Albacore Tuna in Water, 5 oz
    price-lock favorites
    High Protein
    Gluten Free

    Open Product Description
    $1.25
    $0.25/oz
    was $2.19
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Perdue Chicken Wing Sections, 48 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $8.99
    $0.19/oz
    was $10.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • price-lock favorites | Limit 4
    Bowl & Basket Baby Carrots, 1 lb bag
    price-lock favorites
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $0.99
    was $1.39
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • price-lock favorites
    Bowl & Basket Granulated Sugar, 4 lb
    price-lock favorites
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.75/lb
    was $3.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • price-lock favorites
    Bowl & Basket Apple 100% Juice, 64 fl oz
    price-lock favorites
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.99
    $0.03/fl oz
    was $2.50
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Bowl & Basket Shredded Sharp Cheddar Natural Cheese, 8 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $1.99
    $0.25/oz
    was $2.19
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Philadelphia Original Cream Cheese, 8 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.99
    $0.37/oz
    was $3.29
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Bowl & Basket Sweet Cream Unsalted Butter, 4 count, 16 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.50
    $2.50/lb
    was $3.00
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Bowl & Basket Finely Shredded Cheddar Jack Cheese, 8 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $1.99
    $0.25/oz
    was $2.19
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Bowl & Basket Skin On & Boneless Whiting Fillets, 64 oz
    High Protein
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $10.96
    $2.74/lb
    was $12.96
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Bonduelle Bistro Chicken Caesar Salad Bowl with Creamy Caesar Dressing
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.48/oz
    was $3.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • 2 for $6.00
    Stauffer's Snaps Ginger Cookie, 14 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Peanut Free

    Open Product Description
    $3.00
    $0.21/oz
    was $4.59
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Bowl & Basket Whole Milk Shredded Mozzarella Natural Cheese, 8 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $1.99
    $0.25/oz
    was $2.19
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Quaker Maple & Brown Sugar Instant Oatmeal, 1.51 oz, 8 count
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $1.49
    $0.12/oz
    was $3.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Bowl & Basket Fresh Chicken Drumsticks Value Size
    No Artificial Ingredients
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $4.90 avg/ea
    $0.99/lb
    was $6.39 avg/ea
    Offer Valid Week of Sep 25th
    Final cost based on weight
  • price-lock favorites
    Bowl & Basket Plain Cream Cheese, 8 oz
    price-lock favorites
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $1.69
    $0.21/oz
    was $1.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Tropicana Pure Premium 100% Orange Juice, 46 fl oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.49
    $0.05/fl oz
    was $3.79
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Bowl & Basket Evaporated Milk, Leche Evaporada, 12 fl oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $1.19
    $0.10/fl oz
    was $1.50
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Bowl & Basket Natural Vermont Extra Sharp White Cheddar Cheese, 8 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $1.99
    $0.25/oz
    was $2.19
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    StarKist Chunk White Albacore Tuna in Water, 5 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $1.29
    $0.26/oz
    was $2.39
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Bowl & Basket Finely Shredded Mexican Blend Cheese, 8 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $1.99
    $0.25/oz
    was $2.19
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    King's Hawaiian Original Hawaiian Sweet Rolls, 12 count, 12 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $2.99
    $0.25/oz
    was $4.69
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Jimmy Dean® Premium Uncured Bacon, All Natural* Hickory Smoked, 12 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.25/oz
    was $3.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Gerber 2nd Foods Banana Puree Baby Food, Sitter, 3.5 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan

    Open Product Description
    $1.49
    $0.43/oz
    was $1.69
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • price-lock favorites
    Bowl & Basket Unsalted Fat Free Chicken Broth, 32 oz
    price-lock favorites
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $1.49
    $0.05/oz
    was $1.79
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • price-lock favorites
    StarKist 25% Less Sodium Solid White Albacore Tuna in Water, 5 oz
    price-lock favorites
    High Protein
    Gluten Free

    Open Product Description
    $1.25
    $0.25/oz
    was $2.19
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Bonduelle Bistro Santa Fe Style with Chicken Salad Bowl with Salsa Ranch Dressing, 6.25 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.48/oz
    was $3.99
    Offer Valid Week of Sep 25th