All Sale Items

Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Search Results

  • Paleo
    Remove Paleo
Sort by
  • On Sale! Limit 4 lbs
    Farm Raised Fresh Atlantic Salmon Fillet
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $8.99/lb
    $8.99/lb
    was $9.99/lb
    Offer Valid Week of Sep 25th
    Final cost based on weight
  • On Sale! Limit 2
    Fruitist Jumbo Blueberries, 9.8 oz
    Vegan
    Non GMO
    Paleo

    Open Product Description
    $2.99
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    USDA Choice Beef Round Bottom Round Roast, Boneless, Average Weight 2.5 lb Pack
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $14.98 avg/ea
    $5.99/lb
    was $19.98 avg/ea
    Offer Valid Week of Sep 25th
    Final cost based on weight
  • On Sale! Limit 99 lbs
    Fresh Cooked Snow Crab Clusters, Large, 5-8oz
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $9.99/lb
    $9.99/lb
    was $12.99/lb
    Offer Valid Week of Sep 25th
    Final cost based on weight
  • On Sale! Limit 4
    Perdue Chicken Wing Sections, 48 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $8.99
    $0.19/oz
    was $10.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • price-lock favorites | Limit 4
    Wonderful Halos Mandarins, 2 lb bag
    price-lock favorites
    Vegan
    Non GMO

    Open Product Description
    $3.99
    was $4.79
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    USDA Choice Beef Top Blade Steaks, Boneless, Family Pack, Average Weight 3 lb Pack
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $23.97 avg/ea
    $7.99/lb
    was $29.37 avg/ea
    Offer Valid Week of Sep 25th
    Final cost based on weight
  • price-lock favorites | Limit 4
    Bowl & Basket Baby Carrots, 1 lb bag
    price-lock favorites
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $0.99
    was $1.39
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Bowl & Basket Skin On & Boneless Whiting Fillets, 64 oz
    High Protein
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $10.96
    $2.74/lb
    was $12.96
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Bowl & Basket Fresh Chicken Drumsticks Value Size
    No Artificial Ingredients
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $4.90 avg/ea
    $0.99/lb
    was $6.39 avg/ea
    Offer Valid Week of Sep 25th
    Final cost based on weight
  • On Sale! Limit 4 lbs
    Farm Raised Fresh Atlantic Salmon Fillet, Tray Wrapped
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $8.99 avg/ea
    $8.99/lb
    was $9.99 avg/ea
    Offer Valid Week of Sep 25th
    Final cost based on weight
  • On Sale! Limit 4
    Fresh Grade A Chicken Thighs, Bone In, Value Size, Average Weight 3.5 lbs
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $4.17 avg/ea
    $1.19/lb
    was $5.22 avg/ea
    Offer Valid Week of Sep 25th
    Final cost based on weight
  • On Sale!
    Bowl & Basket Fresh Chicken Wings Value Size
    No Artificial Ingredients
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $13.48 avg/ea
    $2.79/lb
    was $19.27 avg/ea
    Offer Valid Week of Sep 25th
    Final cost based on weight
  • On Sale! Limit 4
    Bowl & Basket Green Beans, 12 oz bag
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.99
    was $2.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    USDA Choice Beef Chuck Top Blade Steak, Boneless, Average Weight 1.25 lb Pack
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $9.99 avg/ea
    $7.99/lb
    was $13.74 avg/ea
    Offer Valid Week of Sep 25th
    Final cost based on weight
  • On Sale!
    Demakes Bros. Beef Shaved Steak, 16 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $8.99
    $0.56/oz
    was $10.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • price-lock favorites
    Wonderful Naturally Seedless Lemons, 2 lb bag
    price-lock favorites
    Vegan
    Non GMO

    Open Product Description
    $4.99
    was $5.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Perdue Chicken Thighs Value Pack
    High Protein
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $10.02 avg/ea
    $1.89/lb
    was $11.61 avg/ea
    Offer Valid Week of Sep 25th
    Final cost based on weight
  • On Sale! Limit 4
    Bowl & Basket Fresh Chicken Thighs Value Size
    No Artificial Ingredients
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $4.76 avg/ea
    $0.99/lb
    was $6.20 avg/ea
    Offer Valid Week of Sep 25th
    Final cost based on weight
  • On Sale!
    Fresh Center Cut Pork Loin Chops, Boneless, Thin Sliced, Average Weight 1 lb Pack
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $3.99 avg/ea
    $3.99/lb
    was $5.59 avg/ea
    Offer Valid Week of Sep 25th
    Final cost based on weight
  • On Sale!
    Bowl & Basket Sweet Onions, 3 lb bag
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.99
    was $3.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Perdue 98% Fat Free Boneless Skinless Thin Sliced Chicken Breasts
    High Protein
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $5.19 avg/ea
    $3.99/lb
    was $7.79 avg/ea
    Offer Valid Week of Sep 25th
    Final cost based on weight
  • 2 for $3.00
    Bowl & Basket Grapefruit Segments in Slightly Sweetened Water, 7 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $1.50
    $0.21/oz
    was $1.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Filippo Berio Extra Virgin Olive Oil, 50.7 fl oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $12.99
    $0.26/fl oz
    was $18.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    USDA Choice Chuck Stew Meat, Boneless, Average Weight 1.25 lb Pack
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $11.24 avg/ea
    $8.99/lb
    was $12.49 avg/ea
    Offer Valid Week of Sep 25th
    Final cost based on weight
  • price-lock favorites
    Glory Foods Collard Greens, 1 lb bag
    price-lock favorites
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $2.99
    was $3.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Wholesome Pantry Organic Arugula, 5 oz
    Organic
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $2.99
    was $3.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • price-lock favorites
    Fresh Norwegian Salmon Portion, 5 oz
    price-lock favorites
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $4.99
    was $5.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • 2 for $5.00
    Fresh Express Farmer's Garden Salad, 9 oz
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.50
    was $3.79
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • 2 for $5.00
    Fresh Express Hearts of Romaine Salad, 9 oz bag
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.50
    was $3.79
    Offer Valid Week of Sep 25th