All Sale Items

Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Search Results

  • Soy Free
    Remove Soy Free
Sort by
  • price-lock favorites
    StarKist Solid White Albacore Tuna in Water, 5 oz
    price-lock favorites
    High Protein
    Gluten Free

    Open Product Description
    $1.25
    $0.25/oz
    was $2.19
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    StarKist Chunk White Albacore Tuna in Water, 5 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $1.29
    $0.26/oz
    was $2.39
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • price-lock favorites
    StarKist 25% Less Sodium Solid White Albacore Tuna in Water, 5 oz
    price-lock favorites
    High Protein
    Gluten Free

    Open Product Description
    $1.25
    $0.25/oz
    was $2.19
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • price-lock favorites | Limit 4
    Orgain Organic Protein Vanilla Bean Flavored Protein Powder, 16.3 oz
    price-lock favorites
    Organic
    High Protein

    Open Product Description
    $19.99
    $1.22/oz
    was $24.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • price-lock favorites | Limit 4
    De Cecco Bucatini No. 15 Pasta, 1 lb
    price-lock favorites
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.49
    $0.16/oz
    was $2.95
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Tuttorosso Basil, Garlic & Oregano Diced Tomatoes, 14.5 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $1.25
    $0.09/oz
    was $1.36
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Violife Just Like American Sandwich Slices Cheese Alternative, 10 count, 7.05 oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.57/oz
    was $5.12
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Dr. Praeger's Mushroom Risotto Veggie Burgers, 2.5 oz, 4 count
    Gluten Free
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.29
    $0.43/oz
    was $5.29
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Barilla Protein+ Rotini Grain & Legume Pasta, 14.5 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.99
    $0.21/oz
    was $3.59
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Barilla Protein+ Spaghetti Grain & Legume Pasta, 14.5  oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.99
    $0.21/oz
    was $3.59
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Enjoy Life Dark 69% Cacao Morsels, 9 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.99
    $0.78/oz
    was $8.29
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Dr. Praeger's Super Greens Veggie Burgers, 2.5 oz, 4 count
    Gluten Free
    Plant Based
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $4.29
    $0.43/oz
    was $5.29
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Dr. Praeger's Spinach Littles Veggies, 10 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.50/oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Field Roast Signature Stadium Plant-Based Hot Dog, 10 oz
    Plant Based
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.29
    $0.53/oz
    was $6.79
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Dr. Praeger's Broccoli Littles Veggies, 10 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.50/oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Violife Just Like Cheddar Shreds Cheese Alternative, 8 oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.50/oz
    was $5.12
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Violife Just Like Mozzarella Shreds Cheese Alternative, 8 oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.50/oz
    was $5.12
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Violife Just Like Smoked Provolone Slices Cheese Alternative, 10 count, 7.05 oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.56/oz
    was $5.12
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    CALIFIA FARMS Go Coconuts Coconut Milk & Coconut Water Blend, 48 fl oz
    Gluten Free
    Plant Based
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $3.49
    $0.07/fl oz
    was $4.34
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    CALIFIA FARMS Unsweetened Almondmilk, 48 fl oz
    Gluten Free
    Plant Based
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $3.49
    $0.07/fl oz
    was $4.34
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Violife 100% Dairy Free Supreme Cream Cheese Alternative, 8 oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.50/oz
    was $4.79
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    CALIFIA FARMS Extra Creamy Almondmilk, 48 fl oz
    Gluten Free
    Plant Based
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $4.21
    $0.09/fl oz
    was $5.06
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    CALIFIA FARMS Toasted Coconut & Almondmilk Blend, 48 fl oz
    Gluten Free
    Plant Based
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $3.49
    $0.07/fl oz
    was $4.34
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Califia Farms Unsweetened Vanilla Almondmilk 48 fl oz.
    Gluten Free
    Plant Based
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $3.49
    $0.07/fl oz
    was $4.34
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    CALIFIA FARMS Vanilla Flavored Almondmilk, 48 fl oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $4.21
    $0.09/fl oz
    was $5.06
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Planet Oat Extra Creamy Original Oatmilk, 32 fl oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $2.49
    $0.08/fl oz
    was $2.79
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Barilla Gluten Free Elbows Pasta, 12 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.25/oz
    was $3.59
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Barilla Gluten Free Penne Pasta, 12 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.25/oz
    was $3.59
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Barilla Gluten Free Spaghetti Pasta, 12 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.25/oz
    was $3.59
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Barilla Protein+ Elbows Grain & Legume Pasta, 14.5 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.99
    $0.21/oz
    was $3.59
    Offer Valid Week of Sep 25th