All Sale Items

Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Search Results

  • Whole Grain
    Remove Whole Grain
Sort by
  • On Sale! Limit 4
    General Mills Cinnamon Toast Crunch Crispy Sweetened Whole Wheat & Rice Cereal, 1 lb 0.8 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain
    Kosher

    Open Product Description
    $1.49
    $0.09/oz
    was $4.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    General Mills Cheerios Honey Nut Cereal Large Size, 15.4 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain

    Open Product Description
    $1.49
    $0.10/oz
    was $4.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    General Mills Lucky Charms Frosted Toasted Oat Cereal with Marshmallows Large Size, 14.9 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain

    Open Product Description
    $1.49
    $0.10/oz
    was $4.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    General Mills Reese's Puffs Sweet & Crunchy Corn Puffs Large Size, 1 lb 0.7 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain
    Kosher

    Open Product Description
    $1.49
    $0.09/oz
    was $4.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    General Mills Cookie Crisp Naturally Flavored Sweetened Cereal Large Size, 15.1 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain
    Kosher

    Open Product Description
    $1.49
    $0.10/oz
    was $4.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    General Mills Golden Grahams Retro Recipe Cereal Large Size, 1 lb 0.7 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain
    Kosher

    Open Product Description
    $1.49
    $0.09/oz
    was $4.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Quaker Maple & Brown Sugar Instant Oatmeal, 1.51 oz, 8 count
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $1.49
    $0.12/oz
    was $3.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Quaker Instant Oatmeal Fruit & Cream, Strawberries & Cream Flavor, 8.4 Oz, 8 Count
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain
    Kosher

    Open Product Description
    $1.49
    $1.42/oz
    was $3.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    SunChips Whole Grain Snacks Garden Salsa Flavored 7 Oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain

    Open Product Description
    $2.50
    $0.36/oz
    was $3.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    General Mills Cheerios Toasted Whole Grain Oat Cereal Large Size, 12 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Heart Health

    Open Product Description
    $1.49
    $0.12/oz
    was $4.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    SunChips Whole Grain Snacks French Onion Flavored 7 Oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain

    Open Product Description
    $2.50
    $0.36/oz
    was $3.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Quaker Chewy Yogurt Granola Bars Strawberry 1.23 Oz, 5 Count
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium
    Whole Grain

    Open Product Description
    $1.49
    $0.24/oz
    was $3.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • 2 for $9.99
    Tostitos Bite Size Tortilla Chips Rounds 17 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.79
    $0.34/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    SunChips Whole Grain Snacks Harvest Cheddar Flavored 7 Oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain

    Open Product Description
    $2.50
    $0.36/oz
    was $3.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Quaker Chewy Dipps Chocolatey Covered Granola Bars Chocolate Chip 1.09 Oz, 6 Count
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain

    Open Product Description
    $1.49
    $0.23/oz
    was $3.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    King Arthur Baking Gluten-Free Pancake Mix, 15 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.49
    $0.30/oz
    was $5.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    General Mills Cheerios Multi Grain Lightly Sweetened Cereal Large Size, 12 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain

    Open Product Description
    $1.49
    $0.12/oz
    was $4.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    SunChips Whole Grain Snacks Honey BBQ Flavored 7 Oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain

    Open Product Description
    $2.50
    $0.36/oz
    was $3.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Kind Healthy Grains Raspberry Clusters with Chia Seeds Granola, 11 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $3.99
    $0.36/oz
    was $5.89
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Bowl & Basket Old Fashioned Oats, 42 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $4.99
    $0.12/oz
    was $5.29
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    General Mills Cocoa Puffs Naturally Flavored Frosted Corn Puffs Large Size, 15.2 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain
    Kosher

    Open Product Description
    $1.49
    $0.09/oz
    was $4.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Tostitos Cantina Tortilla Chips Thin & Crispy 8 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.50/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Wise Hot Cheese Popcorn, 5 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain

    Open Product Description
    $3.99
    $0.80/oz
    was $4.79
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Minute Brown Rice, 8.8 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.99
    $0.23/oz
    was $2.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Kellogg's Froot Loops Original Cold Breakfast Cereal, Fruit Flavored, 1.5 oz Cup
    High Fiber
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain

    Open Product Description
    $1.00
    $0.67/oz
    was $1.69
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • 2 for $9.99
    Tostitos Scoops! Tortilla Chips Original 14 1/2 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.79
    $0.40/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • price-lock favorites | Limit 4
    Nature Valley Protein Oats & Honey Granola, 11 oz
    price-lock favorites
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.49
    $0.41/oz
    was $5.69
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Tostitos Tortilla Chips Original Restaurant Style 12 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.42/oz
    was $5.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Belvita Dark Chocolate Creme Sandwich Breakfast Biscuits, 1.76 oz, 5 count
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium
    Whole Grain

    Open Product Description
    $4.00
    $0.45/oz
    was $4.89
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    General Mills Cheerios Chocolate Oat Crunch Cereal Large Size, 1 lb 2.2 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain
    Kosher

    Open Product Description
    $1.49
    $0.08/oz
    was $4.49
    Offer Valid Week of Sep 25th