Filter Results

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • 2 for $10.00
    100 Grand Rich Caramel Milk Chocolate Crispy Crunchies Fun Size, 10 oz, 10 Ounce
    price-lock favorites
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.49
    $0.65/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • 2 for $10.00
    100 Grand Rich Caramel Milk Chocolate Crispy Crunchies Fun Size, 10 oz, 10 Ounce
    price-lock favorites
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.49
    $0.65/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • 2 for $10.00
    100 Grand Rich Caramel Milk Chocolate Crispy Crunchies Fun Size, 10 oz, 10 Ounce
    price-lock favorites
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.49
    $0.65/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    3 MUSKETEERS Full Size Candy Milk Chocolate Bar, 1.92 Ounce
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $1.50
    $0.78/oz
    was $1.69
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    RUSSELL STOVER Sugar Free Dark Chocolate Pecan Delight Candy, 2.4 oz. bag

, 2.4 Ounce
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.50
    $1.04/oz
    was $2.89
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    RUSSELL STOVER Sugar Free Strawberry Flavored Crème Candy, 2 oz. bag

, 2 Ounce
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.50
    $1.25/oz
    was $2.89
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    RUSSELL STOVER Sugar Free Peanut, Caramel & Nougat Chocolate Candy, 2.4 oz. bag

, 2.4 Ounce
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.50
    $1.04/oz
    was $2.89
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    RUSSELL STOVER Sugar Free Peanut Butter Chocolate Candy, 2.4 oz. bag
, 2.4 Ounce
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.50
    $1.04/oz
    was $2.89
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    RUSSELL STOVER Sugar Free Peanut Butter Chocolate Candy, 2.4 oz. bag
, 2.4 Ounce
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.50
    $1.04/oz
    was $2.89
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    RUSSELL STOVER Sugar Free Peanut Butter Chocolate Candy, 2.4 oz. bag
, 2.4 Ounce
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.50
    $1.04/oz
    was $2.89
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • 2 for $10.00
    3 MUSKETEERS Fun Size Chocolate Candy Bars, 10.48 Ounce
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium
    Kosher

    Open Product Description
    $6.49
    $0.62/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • 2 for $10.00
    Almond Joy Coconut & Almond Chocolate Candy Bar Snack Size, 11.3 oz, 11.3 Ounce
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.49
    $0.57/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Asher's Almond Buttercrunch, 33.8 fl oz, 33.8 Fluid ounce

    Open Product Description
    $3.99
    $0.12/fl oz
  • Asher's Dark Chocolate Almond Bark, 4 oz, 4 Ounce
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.99
    $1.00/oz
  • Asher's Dark Chocolate Almond Bark, 4 oz, 4 Ounce
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.99
    $1.00/oz
  • Asher's Dark Chocolate Almond Bark, 4 oz, 4 Ounce
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.99
    $1.00/oz
  • On Sale! Limit 4
    RUSSELL STOVER Sugar Free Dark Chocolate Mint Candy, 2 oz. bag, 2 Ounce
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.50
    $1.25/oz
    was $2.89
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Asher's Dark Chocolate Nonpareils, 4 oz, 4 Ounce

    Open Product Description
    $3.99
    $1.00/oz
  • Asher's Milk Chocolate Almond Bark, 4 oz, 4 Ounce
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $1.00/oz
  • Asher's Milk Chocolate Nonpareils, 4 oz, 4 Ounce
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.99
    $1.00/oz
  • Atkins Endulge Chocolate Peanut Candies Treat, 1.2 oz, 5 count, 6 Ounce
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.99
    $1.17/oz
  • Atkins Endulge Chocolate Peanut Candies Treat, 1.2 oz, 5 count, 6 Ounce
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.99
    $1.17/oz
  • Atkins Endulge Chocolate Peanut Candies Treat, 1.2 oz, 5 count, 6 Ounce
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.99
    $1.17/oz
  • 2 for $10.00
    Baby Ruth Dry Roasted Peanuts, Rich Caramel and Smooth Nougat Bar Fun Size, 10.2 oz, 10.2 Ounce
    price-lock favorites
    Vegan
    Kosher

    Open Product Description
    $6.49
    $0.64/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Bowl & Basket Dark Chocolate Covered Raisins, 12 oz, 12 Ounce
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.99
    $0.58/oz
  • Bowl & Basket Milk Chocolate Covered Raisins, 12 oz, 12 Ounce
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.99
    $0.58/oz
  • Buncha Crunch Milk Chocolate, 3.2 oz, 3.2 Ounce
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $1.49
    $0.47/oz
  • Butterfinger Chocolatey, Peanut-Buttery, Full Size Candy Bars, 1.9 oz each, 1.9 Ounce
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $1.69
    $0.89/oz
  • 2 for $10.00
    Butterfinger Crispety, Crunchety, Peanut-Buttery Bar Fun Size, 10.2 oz, 10.2 Ounce
    price-lock favorites
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.49
    $0.64/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Catch Soft Caramel and Crisped Rice in Milk Chocolate, 1.76 oz, 1.76 Ounce
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.59
    $0.90/oz
  • Charles Choo Choos Chocolatey Coated Raisins Chocolates, 3.5 oz, 4.2 Ounce
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.39
    $0.57/oz
  • Charles Milk Chocolate with Fruit and Nut, 3.81 oz, 3.81 Ounce
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.49
    $0.92/oz
  • Charles Milk Chocolate with Rum and Raisins, 1.52 oz, 3.81 Ounce
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.49
    $0.92/oz
  • Charles Milk Chocolate with Rum and Raisins, 1.52 oz, 3.81 Ounce
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.49
    $0.92/oz
  • Charles Milk Chocolate with Rum and Raisins, 1.52 oz, 3.81 Ounce
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.49
    $0.92/oz
  • Charles Tiki Gold Coconut Craze Chocolates, 1.05 oz, 1.05 Ounce
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $0.89
    $0.85/oz
  • Charles Tiki Gold Hazelnut Chocolates, 1.05 oz, 1.01 Ounce
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $0.89
    $0.88/oz
  • Charles Tiki Gold Vanilla Thrilla Chocolates, 1.05 oz, 1.05 Ounce
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $0.89
    $0.85/oz
  • Charleston Chew Mini Vanilla Chewy Flavored Nougat, 3.5 oz, 3.5 Ounce
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Peanut Free

    Open Product Description
    $1.49
    $0.43/oz
  • Chocolove Cherries & Almonds in Dark Chocolate, 3.2 oz, 3.2 Ounce
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Non GMO

    Open Product Description
    $5.49
    $1.72/oz
  • Chocolove Filled Salted Caramel in Dark Chocolate, 3.2 oz, 3.2 Ounce
    No High Fructose Corn Syrup
    Non GMO
    Kosher

    Open Product Description
    $5.49
    $1.72/oz
  • Chocolove Raspberries in Dark Chocolate, 3.1 oz, 3.2 Ounce
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Non GMO

    Open Product Description
    $5.49
    $1.72/oz
  • 2 for $10.00
    Crunch Creamy Milk Chocolate with Crisped Rice Fun Size, 10 oz, 10 Ounce
    price-lock favorites
    Vegan
    Kosher

    Open Product Description
    $6.49
    $0.65/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Crunch Creamy Milk Chocolate with Crisped Rice Fun Size, 4 count, 1.8 oz, 1.8 Ounce
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $1.89
    $1.05/oz
  • CRUNCH Milk Chocolate and Crisped Rice Full Size Candy Bar, 1.55 oz, 1.55 Ounce
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $1.69
    $1.09/oz
Can't find what you're looking for?