"pumpkin"

Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • price-lock favorites | Limit 4
    Fresh Pumpkin, each
    price-lock favorites

    Open Product Description
    $4.99
    was $5.49
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • price-lock favorites | Limit 4
    Fresh Pumpkin, each
    price-lock favorites

    Open Product Description
    $4.99
    was $5.49
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • price-lock favorites | Limit 4
    Fresh Pumpkin, each
    price-lock favorites

    Open Product Description
    $4.99
    was $5.49
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale! Limit 4 lbs
    Fresh Calabaza

    Open Product Description
    $9.90 avg/ea
    $0.99/lb
    was $12.90 avg/ea
    Offer Valid Week of Oct 2nd
    Final cost based on weight
  • Fresh Jumbo Pumpkin, each

    Open Product Description
    $6.99
  • Fresh Jumbo Pumpkin, each

    Open Product Description
    $6.99
  • Fresh Jumbo Pumpkin, each

    Open Product Description
    $6.99
  • Fresh Pie Pumpkin, each

    Open Product Description
    $3.00
  • 6 Pack Pumpkin Cake Donuts

    Open Product Description
    $5.94
    $0.49/oz
  • price-lock favorites | Limit 4
    Bowl & Basket 100% Pure Pumpkin, 29 oz
    price-lock favorites
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $2.49
    $0.09/oz
    was $2.79
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • price-lock favorites | Limit 4
    Bowl & Basket 100% Pure Pumpkin, 29 oz
    price-lock favorites
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $2.49
    $0.09/oz
    was $2.79
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • price-lock favorites | Limit 4
    Bowl & Basket 100% Pure Pumpkin, 29 oz
    price-lock favorites
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $2.49
    $0.09/oz
    was $2.79
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • price-lock favorites | Limit 4
    Bowl & Basket 100% Pure Pumpkin, 15 oz
    price-lock favorites
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $1.19
    $0.08/oz
    was $1.49
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • Farmer's Market Organic Pumpkin Puree, 15 oz
    Organic
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $3.69
    $0.25/oz
  • On Sale! Limit 4
    Libby's 100% Pure Pumpkin, 15 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $2.50
    $0.17/oz
    was $2.79
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • 6 Pack Pumpkin Muffins Tops

    Open Product Description
    $5.99
    $0.40/oz
  • 6 Pack Pumpkin Muffins Tops

    Open Product Description
    $5.99
    $0.40/oz
  • 6 Pack Pumpkin Muffins Tops

    Open Product Description
    $5.99
    $0.40/oz
  • Libby's Easy Pumpkin Pie Mix, 30 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.17/oz
  • 6 Pack Pumpkin Cake Donuts

    Open Product Description
    $5.99
    $0.50/oz
  • Entenmann's Pop'ems Pumpkin Donut Holes, 15 oz

    Open Product Description
    $5.69
    $0.38/oz
  • Libby's 100% Pure Pumpkin, 29 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $4.99
    $0.17/oz
  • Libby's 100% Pure Pumpkin, 29 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $4.99
    $0.17/oz
  • Libby's 100% Pure Pumpkin, 29 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $4.99
    $0.17/oz
  • Fresh Baked Pumpkin Donuts, 6 ct, 14 oz

    Open Product Description
    $5.99
    $0.43/oz
  • Farmer's Market Organic Pumpkin Pie Mix, 15 oz
    Organic
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.69
    $0.31/oz
  • On Sale!
    Entenmann's Classic Pumpkin Donuts, 8 count, 14.5 oz

    Open Product Description
    $3.99
    $0.28/oz
    was $6.99
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • Maple Donuts Pumpkin Cake Donuts, 10 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $5.99
    $0.60/oz
  • Bowl & Basket Pumpkin Spice, 1.5 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.79
    $1.86/oz
  • Entenmann's Pumpkin Donut Holes Limited Edition, 13 oz

    Open Product Description
    $5.69
    $0.44/oz
  • McCormick Pumpkin Pie Spice, 1.12 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Vegan

    Open Product Description
    $8.99
    $8.03/oz
  • On Sale! Limit 4
    Chobani Pumpkin Spice Flavored Coffee Creamer Limited Batch, 24 fl oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $4.49
    $0.19/fl oz
    was $5.69
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • Land O Lakes Pumpkin Pie Spice Butter Spread Limited Batch, 6.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.99
    $0.46/oz
  • On Sale!
    Chobani Flip Pumpkin Harvest Crisp Limited Batch, 4.5 oz
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.20
    $0.27/oz
    was $1.67
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale!
    Chobani Flip Pumpkin Harvest Crisp Limited Batch, 4.5 oz
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.20
    $0.27/oz
    was $1.67
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale!
    Chobani Flip Pumpkin Harvest Crisp Limited Batch, 4.5 oz
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.20
    $0.27/oz
    was $1.67
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale!
    Pillsbury Pumpkin Quick Bread & Muffin Mix, 14 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.49
    $0.18/oz
    was $3.79
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale! Limit 4
    Tazo Pumpkin Spice Latte Black Tea Concentrate, 32 fl oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $3.99
    $0.12/fl oz
    was $5.79
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • Pumpkin Pie, 22 oz, 8 in

    Open Product Description
    $6.99
    $0.32/oz
  • Bowl & Basket Pumpkin Spice Instant Oatmeal Limited Edition, 1.51 oz, 8 count
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain

    Open Product Description
    $2.99
    $1.99/oz
  • Krusteaz Light & Fluffy Pumpkin Spice Complete Pancake Mix, 16 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.99
    $0.31/oz
  • Sartori Pumpkin Spice Bellavitano Cheese, 5.3 oz

    Open Product Description
    $7.99
    $1.51/oz