Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • On Sale! Limit 4
    HERR'S Red Hot Potato Chips, 7.75 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.00
    $0.39/oz
    was $3.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    HERR'S Sour Cream & Onion Flavored Potato Chips, 7 3/4 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.00
    $0.39/oz
    was $3.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Pringles Party Stack BBQ Flavored Potato Crisps, 7.1 oz
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.29
    $0.46/oz
  • On Sale!
    Herr's Sour Cream & Onion Flavored Ripple Potato Chips Party Size, 13 oz
    Sponsored
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $5.49
    $0.42/oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Pringles Original Reduced Fat Potato Crisps, 4.9 oz
    Sponsored
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.00
    $0.41/oz
    was $2.39
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Pringles Party Stack Sour Cream & Onion Flavored Potato Crisps, 7.1 oz
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.29
    $0.46/oz
  • On Sale! Limit 4
    HERR'S Honey BBQ Flavored Potato Chips, 7 3/4 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.00
    $0.39/oz
    was $3.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    HERR'S Ripples Potato Chips, 8 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.00
    $0.38/oz
    was $3.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Lay's Potato Chips Sweet Southern Heat Barbecue Flavored 7 3/4 Oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.51/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Utz Southern Sweet Heat BBQ Flavored Potato Chips, 7.75 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.64/oz
  • On Sale! Limit 4
    Pringles Sour Cream & Onion Flavored Potato Crisps, 2.5 oz
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $1.25
    $0.50/oz
    was $1.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    HERR'S Barbecue Flavored Potato Chips, 7 3/4 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.00
    $0.39/oz
    was $3.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    HERR'S Crisp 'n Tasty Potato Chips, 8 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.00
    $0.38/oz
    was $3.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Pringles Sour Cream & Onion Flavored Potato Crisps, 5.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.00
    $0.36/oz
    was $2.39
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • 2 for $9.99
    Lay's Potato Chips Classic 13 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.79
    $0.45/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Herr's Gameday Flavors Smoked Brisket Flavored Potato Chips, 7 oz
    Sponsored
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.00
    $0.43/oz
    was $3.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Cape Cod Sweet & Spicy Jalapeño Kettle Cooked Potato Chips, 7.5 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $5.29
    $0.71/oz
  • Pringles Snack Cups Sour Cream & Onion Flavored Potato Crisps, 0.74 oz, 12 count
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $9.39
    $1.07/oz
  • 2 for $6.00
    Wise Golden Potato Honey BBQ Potato Chips, 7.5 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.00
    $0.40/oz
    was $4.79
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Lay's Potato Chips Classic 2 1/2 Oz

    Open Product Description
    $2.79
    $1.12/oz
  • Herr Foods Inc. Red Hot Potato Chips, 2.75 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.69
    $0.98/oz
  • Herr's Crisp 'n Tasty Potato Chips, 2 3/4 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.69
    $0.98/oz
  • On Sale! Limit 4
    Pringles BBQ Flavored Potato Crisps, 5.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.00
    $0.36/oz
    was $2.39
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Bowl & Basket Original Wavy Potato Chips, 8 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.00
    $0.25/oz
  • 2 for $9.99
    Lay's Lightly Salted Potato Chips Classic 12 1/2 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.79
    $0.46/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • 2 for $9.99
    Ruffles Potato Chips Cheddar & Sour Cream Flavored 12 1/2 Oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.79
    $0.46/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Herr's Barbecue Flavored Potato Chips Party Size, 13 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $5.49
    $0.42/oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Cape Cod Sea Salt & Vinegar Kettle Cooked Potato Chips, 7.5 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.29
    $0.71/oz
  • On Sale!
    HERR'S Baked! Cheddar & Sour Cream Potato Crisps, 7 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.99
    $0.57/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Lay's Lightly Salted Potato Chips Classic 7 3/4 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.51/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Lay's Poppables Potato Snacks Sea Salt 5 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.80/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Lay's Wavy Potato Chips Hickory BBQ Flavored 7 1/2 Oz

    Open Product Description
    $3.99
    $0.53/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Miss Vickie's Kettle Cooked Potato Chips Jalapeno Flaovred 7 1/2 Oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.50
    $0.33/oz
    was $3.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Munchos Potato Crisps 4 1/4 Oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.99
    $0.70/oz
  • Utz Lemonade Potato Chips Limited Edition Family Size, 7.75 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.99
    $0.64/oz
  • On Sale! Limit 4
    Pringles Cheddar Cheese Potato Crisps, 5.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.00
    $0.36/oz
    was $2.39
    Offer Valid Week of Sep 25th