Filter Results

Departments

Brand

Brand

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • Setton Farms Roasted - Salted Cashews, 11 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $8.99
    $0.82/oz
  • Emerald 100 Calorie Packs Roasted & Salted Cashews, 0.62 oz, 7 count
    price-lock favorites
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $6.69
    $1.67/oz
  • Emerald 100 Calorie Packs Salt & Pepper Cashews, 0.62 oz, 7 count
    price-lock favorites
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $6.69
    $1.67/oz
  • Emerald Roasted & Salted Whole Cashews, 5 oz
    price-lock favorites
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.99
    $1.20/oz
  • Emerald Sriracha Cashews, 5 oz
    price-lock favorites
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $5.99
    $1.20/oz
  • Superior Nut & Candy Roasted Unsalted Cashews, 22 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $13.99
    $0.64/oz
  • Wild Fox Sea Salt Roasted Cashews with Avocado Oil, 10 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $10.99
    $1.10/oz
  • Planters Deluxe Whole Cashews, 8.5 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $10.39
    $1.22/oz
  • Planters Halves & Pieces Cashews, 8 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $9.49
    $1.19/oz
  • Planters Lightly Salted Cashew Halves & Pieces, 8 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $9.49
    $1.19/oz
  • Setton Farms Raw Cashews, 11 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $8.99
    $0.82/oz
  • Bowl & Basket Specialty Kettle Cooked Coconut Cashews, 7 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $8.49
    $1.21/oz
  • Emerald Salt & Pepper Cashews, 5 oz
    price-lock favorites
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $5.99
    $1.20/oz
  • On Sale! Limit 4
    Planters Dill Pickle Flavored Cashews, 5 oz
    Plant Based
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.80/oz
    was $4.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Emerald Honey Glazed Cashews, 5 oz
    price-lock favorites
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $5.99
    $1.20/oz
  • On Sale! Limit 4
    Planters Rosemary & Sea Salt Cashews, 5 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.99
    $0.80/oz
    was $4.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Planters Salt & Vinegar Cashews, 5 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Kosher

    Open Product Description
    $3.99
    $0.80/oz
    was $4.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Bowl & Basket Seasoned Virginia Peanuts Dill Pickle Limited Edition, 9 oz

    Open Product Description
    $3.99
    $0.44/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 25th